19 sierpnia 2017

Gra Harcerska

Druhny i druhowie!

Przypominamy o grze z okazji 50 rocznicy zdobycia imienia Szarych Szeregów przez nasz hufiec. Odbędzie się ona 23 września 2017r. Przygotowani na zdobywanie sprawności Szaroszeregowca?

Pamiętajcie, że nie potrzebujecie do opieki osoby dorosłej. Na grę zgłaszacie się zastępami.

Zadanie przedrajdowe: stwórzcie sprawność swojego bohatera szczepu/drużyny (w zależności od tego, czy wasza drużyna posiada bohatera czy nie) do zrealizowania  w ciągu jednego dnia, najlepiej podczas gry. Opisaną sprawność prześlijcie nam wraz ze zgłoszeniem do 15 września 2017r

Przygotujcie się dobrze, zadanie będzie wam potrzebne na samej grze – będziecie mogli zdobywać sprawności innych zastępów podczas całej gry, a inne zastępy będą mogły zdobyć waszą sprawność.

Zapisy: